KONKURSY Jeżeli chcesz wziąć udział, musisz kliknąć w baner.
Do wygrania atrakcyjny bon SODEXHO o wartości 1000 PLN. Dodatkowo można również wygrać nagrody pocieszenia – 10 bonów SODEXHO o wartości 200 PLN. Bon o wartości 1000 PLN otrzyma osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Do wygrania bony o wartości 200, 400, 600, 800 lub 1000 PLN do wydania na kosmetyki w wybranej przez Ciebie drogerii – Rossman, Natura, Yves Rocher. Aby wygrać bon o najwyższej wartości musisz udzielić najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Do wygrania bony o wartości 1000 PLN, które możesz wydać na zakupy w sieci IKEA, TESCO oraz REAL.
Masz możliwość wygrania bonów na paliwo.
Konkurs umożliwia otrzymanie wspaniałych nagród. Tylko teraz wypełniając krótką ankietę można otrzymać jedną z 5 rocznych prenumerat wybranego tygodnika/miesięcznika: Wprost, Gala, National Geografic, Forbs.
W konkursie „Wyścig z Czasem” można wygrać atrakcyjną nagrodę – kamerę Sony FullHD lub Samsunga Galaxy SII. Wygra osoba, która będzie miała najkrótszy czas rejestracji w konkursie.
Biorąc udział w konkursie starasz się o wygranie nagrody głównej którą jest bon na 1000 zł na zakup ekskluzywnej biżuterii, np. diamentowe kolczyki, czy też pierścionek z brylantem.
W konkursie, nagrodą główną jest bon 1000 zł na wymarzone pary butów.
W konkursie nagrodą jest bon o wartości 1000 zł na dowolny zestaw gadżetów męskich.
w konkursie masz możliwość wygrania bonu o wartości 500 zł na wyścigi na Gokartach.
Konkurs – wygraj bon 500 zł na jedzenie to program, w którym do wygrania są bon o wartości 500zł na jedzenie w MCDONALDS, SUBWAY, KFC lub BURGER KING!
W konkursie, nagrodami są bony o wartości 50 zł do sklepów: Tesco, Carrefour, Real, Piotr i Paweł lub Marcpol
W konkursie, nagrodą jest ekspres do kawy Krups Nescafe Dolce Gusto.
W konkursie, nagrodą jest roczne ubezpieczenie komunikacyjne, na życie lub mieszkanie.